Поліція Виноградова розслідує кримінальне провадження за фактом конфлікту з працівниками ТЦК та СП
Біля входу на територію Виноградівського територіального центру комплектування та соціальної підтримки зібралася група людей, орієнтовно 10 осіб, які порушували публічний порядок та вчиняли хуліганські дії.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2024/03/потрібні-працівники-комплексне-розміщення-реклами-1024x858.jpg)
Співробітники поліції, які прибули на місце події, встановили, що таким чином представники поселення з села Онок висловлювали невдоволення через мобілізацію двох їхніх товаришів.
Коли учасники конфлікту намагалися силою відчинити вхідні ворота, співробітники ТЦК та СП здійснили попереджувальні постріли у повітря.
На місці події забезпечували публічний порядок кілька екіпажів поліції. Ніхто з присутніх внаслідок хуліганських дій не постраждав. Наразі конфлікт з даного приводу вичерпано.
Слідчі кваліфікували такі дії за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України (Хуліганство). Тривають процесуальні заходи, діям кожного з учасників правоохоронці нададуть правову оцінку.
Винним у вчиненні хуліганства загрожує увʼязнення терміном до 7 років, повідомляє Поліція Закарпатської області.
Підпишіться на наш Телеграм https://t.me/zakarpatpost