Увага! Сьогодні на території Ужгородського району лунатимуть вибухи
На Ужгородщині сьогодні буде чутно звуки вибухів. Прохання зберігати спокій – це планові роботи на Кам’яницькому кар’єрі.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2024/03/потрібні-працівники-комплексне-розміщення-реклами-1024x858.jpg)
ВП «Кам’яницький кар’єр» повідомляє, що 16.04.2024 року в кар’єрі виробничого підрозділу із 12:00 до 17:00 год буде проводитись плановий масовий вибух.
Напередодні буде проінформовано чергового штабу зони територіальної оборони No4 про час проведення та завершення робіт, про виставлення покажчиків попередження на підступах до кар’єру і про те, що буде здійснено звукове попередження про проведення вибухових робіт, йдеться у дописі Ужгородської РВА.