Що робити, якщо Резерв+ показав що ви «у розшуку»

Служба підтримки електронного кабінету військовозобов’язаного опрацьовує звернення українців. За словами заступниці міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерини Черногоренко, команда розібрала понад 4000 кейсів та дає відповіді на деякі запитання.

читай тільки перевірені новини на сайті ЗакарпатПост 🇺🇦 підтримуй своїх 🇺🇦 замовляй рекламу на сайті 🇺🇦 e-mail: [email protected]

Зокрема в Міноборони наголошують, що військовослужбовцям не потрібно оновлювати дані щодо себе. Вони не стоять на військовому обліку, тож не можуть порушувати правила обліку, повідомляє УП.

Пряма мова: “Якщо ви все ж завантажили застосунок і побачили статус “в розшуку”, це означає, що ТЦК не встиг оцифрувати ваші дані. Ви або ж найближчі члени родини можуть звернутися до територіального центру і надати необхідні документи — паспорт, податковий номер, військовий квиток та довідку про зачислення на військову службу”.

 Окремо в МОУ просять також невійськовозобов’язаних жінок не завантажувати “Резерв+” і не створювати додаткове навантаження на систему.

“Ми дуже просимо усіх, хто не є військовозобов’язаними, призовниками та резервістами, не завантажувати застосунок. Ми розуміємо, що зараз є величезна цікавість до продукту. Але кількість запитів на авторизацію є рекордною. Тому це може спричиняти зайве навантаження на сервери та збої”, – зазначили в МОУ.

ЗакарпатПост