Прокуратура виявила незаконну рубку на Тячівщині зі збитками на 1,4 мільйони

За процесуального керівництва Спеціалізованої екологічної прокуратури Закарпатської обласної прокуратури лісничому підрозділу Мокрянського лісомисливського господарства повідомлено про підозру.

Йому інкримінують зловживання службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди, що спричинило тяжкі наслідки, а також службову недбалість (ч. 2 ст. 364, ч. 1 ст. 367 КК України).

За даними слідства, через неправомірні дії підозрюваного восени 2022 року на території лісництва були здійснені незаконні рубки деревини зі збитками на 1,4 млн грн.

Встановлено, що працівник лісоохорони забезпечив безперешкодну вирубку більше сотні дерев на ввіреній йому території. При цьому лісничий достовірно знав, що лісорубних квитків чи інших дозвільних документів для цього не було.

До того ж, він не тільки приховав факт протиправної порубки, а й намагався надати їй ознак законності, забезпечивши проставлення відповідних затисів і відтисків на пнях дерев.

Факти протиправної діяльності прокурори виявили спільно з працівниками Департаменту безпеки ДП «Ліси України» та Державної екологічної інспекції в Закарпатській області.

Подальше досудове розслідування здійснює Шостий слідчий відділ ТУ ДБР, розташованого у м. Львові, за оперативного супроводу Управління СБУ в Закарпатській області, повідомляє Закарпатська обласна прокуратура.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Підпишіться на наш Телеграм https://t.me/zakarpatpost

ЗакарпатПост