Зарічевська жіноча обитель запрошує сьогодні на богослужіння до річниці освячення каплиці
2 червня в неділю про самарянку, в жіночій обителі на честь святої рівноапостольної Марії Магдалини, що в селі Зарічево на Перечинщині буде звершено архієрейське богослужіння.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2023/12/передплата-на-газету-Поради-Здоровя-2024-рік-1024x858.jpg)
Святкове богослужіння, присвячене першій річниці освячення каплиці на честь прп. Нікіфора Прокаженного, очолить керуючий Мукачівської єпархії, Високопреосвященніший Феодор, митрополит Мукачівський і Ужгородський.
Настоятелька, ігуменя Варвара з сестрами запрошують всіх Вас, брати і сестри прийти та розділити це свято разом з чернечим осередком. Зустріч архієрея: 09.45, повідомляє Мукачівська єпархія.