В Ужгороді тимчасове призупинення водопостачання, в зв’язку з аварійними роботами: які вулиці
КП “Водоканал м.Ужгород” повідомляє, що в зв’язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт на водогоні, що проходить по вулиці Дрогомирецького (Можайського), тимчасово призупиняється подача водопостачання з водозабору “Минай”.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2024/03/повідомлення-рекламу-вакансії-втрати-замовляйте-в-газетах-Закарпатські-оголошення-та-Робота-Гроші-1.jpg)
Тимчасова відсутність водопостачання відчуватиметься по всій лівобережній (в тому числі, у населених пунктах Коритнянської сільради) і, частково, правобережній (район вулиць, Загорська, Закарпатська, Гвардійська, Щедріна, І.Франка, Довженка, набережна Незалежності) частинах міста.
Подачу води, у випадку призупинення, буде відновлено одразу ж по завершенні робіт.
З відновленням водопостачання, необхідно, по-можливості, пропустити воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення та не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.