На Закарпатті невідомі на вантажівці прорвали кордон з Угорщиною

Невідомі особи на вантажівці ГАЗ-66 9 червня прорвали україно-угорський кордон на Закарпатті. Нелегальний перетин кордону стався на відрізку кордону між “Косино” та “Велика Бийгань”.

Про прорив кордону на Закарпатті повідомив журналіст Віталій Глагола, посилаючись на проінформовані джерела. Він додав, що у ДПСУ виявили сліди від автомобіля на контрольній смузі, які вказували на перетин держкордону поблизу 225-го прикордонного знаку. На місце події одразу скерували групу патрулів для розшуку правопорушників.

«Відеокамери зафіксували, що вантажівка ГАЗ-66 з чорними військовими номерами «4736 А1» рухалась з польової дороги через поле в напрямку кордону. Перевірка показала, що цей транспортний засіб не перебуває на обліку військових частин і виявився не військовим. Згодом автомобіль був знайдений на угорському боці, а всі пасажири його покинули», – йдеться у дописі журналіста.

Пізніше угорська поліція повідомила про затримання 32 осіб на околиці села Барабаш. Подробиці з угорського боку та подальша доля затриманих наразі уточнюються.

Речник Держприкордонслужби України полковник Андрій Демченко в коментарі “Українській правді” повідомив наступне:

“Щодо незаконного перетину кордону групою осіб із залученням транспортного засобу на ділянці Мукачівського загону на цей час проводиться вся необхідна перевірка. Рух вантажівки в бік кордону через поле було зафіксовано за допомогою технічних засобів контролю за місцевістю. Група реагування виявила сліди автомобіля в бік суміжної країни.

В подальшому суміжна сторона повідомила про виявлення ними транспотного засобу та затримання 32 громадян України. Окрім цього прикордонники України затримали кількох осіб, які можливо причетні до незаконного переміщення через кордон цих осіб. З ними проводяться фільтраційно-перевірочні заходи. Як бачимо, протиправні елементи не полишають спроб з незаконного переміщення осіб через кордон. Натомість самі порушники користуються послугами злочинних організованих груп, які обіцяють їм сприяння за чималі суми коштів”.

Демченко уточнив, що в ході перевірки не було встановлено приналежність автомобіля до військових формувань. Офіцер додав, що наразі угорська сторона ще не передала Україні затриманих громадян.

Підпишіться на наш Телеграм https://t.me/zakarpatpost

ЗакарпатПост

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *