На Закарпатті розбійник опікувався аж дев’ятьма дітьми

За інформацією Закарпатської поліції, днями правоохоронці Мукачівського відділення розшукали дев’ять неповнолітніх, позбавлених батьківського піклування.

Поліція передала до суду справу за фактом розбійного нападу, вчиненим  жителем села Великі Лучки Мукачівського району. На утриманні у чоловіка знаходилося дев’ять дітей, всім їм він був не рідним батьком, а лише опікуном.

>> Вподобайте сторінку закарпатської газети «НЕДІЛЯ»

Проте після того, як поліціанти встановили  причетність чоловіка до скоєння злочину, його позбавили права опікуватися неповнолітніми.  Діти  ж автоматично залишились на утриманні державних органів опіки та піклування.

Працівники поліції встановили, що всі неповнолітні не проживали за адресою опікуна. За фактом зникнення дітей в рамках кримінального провадження правоохоронці розпочали пошуки та швидко встановили місцезнаходження кожного з них. З’ясувалося, що двоє, віком 13 та 15 років, мешкають разом зі своєю біологічною матір’ю у селі Великі Лучки. Інші семеро проживають зі своїм дядьком у місті Стрий Львівської області.

Усіх неповнолітніх,  місце  перебування яких поліція встановила,  буде передано службі у справах дітей для подальшого їх влаштування в родини.

zakarpatpost.net

Коментування вимкнено