Молодь атакує УжНУ. Стало відомо, скільки вже подано заяв

Уже більше тижня триває подача електронних заяв від абітурієнтів на вступ до Ужгородського національного університету. Станом на 15.00 20 липня вже подано 10 315 заяв абітурієнтів за всіма освітньо-кваліфікаційними рівнями підготовки.

Про це повідомив інформаційно-видавничий центр.

Наразі серед лідерів є факультет історії та міжнародних відносин (773 заяви), медичний та юридичний факультети.

За спеціальностями найбільше заяв подано на  медицину, лікувальну справу – 464, право – 351, більше 300 заяв  – на філологію, фармацію – 275,  туризм – 241, історію та археологію – 255.

До УжНУ вже  подана велика кількість заяв від абітурієнтів, незважаючи на те, що  цьогоріч спостерігається найменша кількість випускників шкіл за всю історію незалежної України. Згідно з демографічними показниками, в 2001 році Україна пройшла мінімум народжуваності, після чого він почав поступово відновлюватися.

«Вступна кампанія до університету йде добре, про це свідчить кількість заяв, які вже подані абітурієнтами. Приємною особливістю цьогорічного вступу є те, що ми маємо велику кількість заяв з першим пріоритетом. Це означає те, що вступники обирають саме наш університет» – наголосив ректор Володимир Смоланка.

Нагадаємо, що подання електронних заяв для вступу триватиме до 18.00 26 липня.

zakarpatpost.net

Коментування вимкнено