Закарпаття: Саджанці «Яблунь» продавали за горілку

Нині, у часи економічної кризи,  багато людей у селах залишились без роботи. Хто як може, так і виживає. Подружжя із села Білки на Іршавщині, наприклад, вирішило створити фермерське господарство.

Аби розпочати свою справу,  взяли чималі кредити. Звісно, люди сильно ризикували, адже не завжди на землі родиться той урожай, який господарі очікують. Придбали сільгосптехніку, взяли в оренду землю, де колись був старий сад. Старі дерева  викорчували, підготовили ділянку під новий сад і закупили саджанці яблунь. Навіть запросили різних фахівців, вивчили нові методики вирощування фруктових дерев.

 Якось наприкінці осені фермер обходив свій сад і виявив, що із земельної ділянки зникли 170 молодих саджанців.

 Про крадіжку в Іршавський райвідділ міліції повідомила його дружина. Розслідувати справу доручили старшому оперуповноваженому карного розшуку капітану міліції Дмитру Антолу та старшому дільничному інспектору капітану міліції Богдану Поп’юрканичу.

 Правоохоронці опитали жителів села, але зачепитися бодай за якусь ниточку тоді не вдалося. «Кінці» відшукали у сусідньому населеному пункті. З’ясувалося: до скоєння крадіжки причетні два тамтешні місцеві жителі, брати З.  А ще стало відомо, що злодії продавали саджанці протягом двох тижнів, за товар навіть брали пляшку горілки.

 За цим фактом порушено кримінальну справу, триває розслідування.

 Віта ГОРЗОВ, Іршавський РВ ГУМВС