Закарпаття: Брат навів злодіїв на хату свого брата

Чимало жителів прикордонних районів Закарпаття шукають підзаробіток у сусідніх державах. Благо, тут для них діє спрощена схема перетину кордону.

Ось і 38-річний житель Берегова Олександр час від часу виїжджає в сусідню Угорщину. Там уже його добре знають, завжди підкажуть, де знайти роботу. Останнього разу виїхав ще перед новим роком, а повернувся додому лише в кінці січня. Сім’ї чоловік немає, тож під час його відсутності квартира зазвичай порожня. І жодних проблем до цих пір не виникало. Однак, коли Олександр повернувся недавно, на нього чекав неприємний сюрприз: у помешканні похазяйнував хтось чужий. Шибка на кватирці була розбита, зник  газовий котел «Беретта», не було на місці і телевізора.

Чоловік у розпачі подався в міліцію. Черговий Берегівського райвідділу ГУМВС зафіксував факт і повідомив керівництво. Начальник карного розшуку Петро Дрозденко доручив зайнятися цією справою оперативникам Андрію Бадо та Олександру Солнцеву. Розпочалася перевірка т.зв. підоблікового елемента – раніше судимих осіб, які вже мали конфлікт із законодавством. Найімовірніше, припустили правоохоронці, поцупив речі хтось із місцевих, адже навряд чи «гастролери» відважилися б на таке. Пізніше правоохоронці звернули увагу на двох братів – 17-річного Івана та на рік молодшого за нього Володимира. «Парочка» неодноразово попадалася за свої нечестиві діла.

А ще міліціонери довідалися, що останнім часом юнаків бачили у компанії з… братом потерпілого, 47-річним Володимиром. Чоловік мав погану славу у селі: ніде не працював, нічим не переймався. Заведеться якась копійка, то одразу спускав її на спиртне. Вирішили міліціонери поспілкуватися з неповнолітніми братами та Володимиром. І невдовзі отримали розгадку квартирної крадіжки…

 Коли вкотре виникло питання, де знайти гроші на спиртне, Володимир, відаючи, що брат перебуває за кордоном, порадив юнакам «обчистити» його квартиру. Під покровом ночі неповнолітні проникнули у помешкання, звідки винесли телевізор. Наступного дня запівдарма «скинули» його в Берегові. Але грошей вистачило лише на декілька днів. Коли вони скінчилися, брати знову подалися на знайому «точку». Цього разу демонтували газовий котел. За нього вже виручили значно більшу суму. Разом з Володимиром знову кілька днів гуляли на широку ногу. Тепер на злочинне «тріо» чекає відповідальність за кримінальні діяння.

 ВЗГ ГУМВС України в Закарпатській області