Партія регіонів зібрала нову коаліцію

Партія регіонів зібрала підписи більшості народних депутатів за створення коаліції. Про це він заявив журналістам на брифінгу Олександр Єфремов.

Він наголосив, що і уряд, і нова коаліція будуть сформовані наступного тижня.

“У нас сьогодні є конституційна більшість людей, які поставили свої підписи під певною дією. У нас ці підписи є”, – наголосив нардеп.

Відповідаючи на уточнююче запитання, під якою саме дією є підписи, нардеп зазначив: “По створенню коаліції і по формуванню уряду”.

Водночас він відмовився коментувати списки з 25 готових увійти до коаліції депутатів від НУ-НС, поширені членом “Народної самооборони” Юрієм Гримчаком.

За його словами, свої підписи під коаліцією поставили: Оксана Білозір, Юрій Бут, Сергій Василенко, Андрій Давиденко, Мустафа Джемілєв, Ярослав Джоджик, Станіслав Довгий, Давид Жванія, Едуард Зейналов, Олександр Клименко, Юрій Костенко, Ігор Кріль, Микола Мартиненко, Анатолій Матвієнко, Віктор Матчук , Леся Оробець, Василь Петьовка, Іван Плющ, Михайло Полянчич, Володимир Поляченко, Олександр Слободян, Віктор Тополов, Віктор Шемчук, Петро Ющенко та Арсеній Яценюк.

“Я не хотів би коментувати те, що не стосується нашої фракції. За достовірність тих списків хай відповідає той, хто їх оприлюднив”, – сказав Єфремов.

tsn.ua