Тігіпко обіцяє робити реформи та підвищити тарифи

Уряду доведеться підвищити тарифи на газ та деякі комунальні послуги.

Про це заявив віце-прем’єр Сергій Тігіпко в ефірі одного з українських телеканалів.

“Нам прийдеться піднімати тарифи на газ і на деякі комунальні послуги”, – зазначив він.

“Але це ми будемо робити переважно для багатих, для тих, хто може за це платити. Ми все зробимо, щоб найбідніші не постраждали”, – заявив Тігіпко.

“Тарифи треба підняти, за них повинні платити багаті, і платити ціну реальну, а може й більшу. А ці гроші, які ми вилучимо з бюджету, треба давати бідним. Персонально”, – додав віце-прем’єр.

Крім того Тігіпко пояснив, що однією з умов його входження в уряд була публічність.

“Я поставив дві умови, які чітко обмовив: продовження повністю мого політичного проекту…і публічність”, – зазначив чиновник.

“Ніхто не закриє мені рота, ніхто мені не заборонить ходити на канали і висловлювати свої ідеї. Цього мені достатньо. А все інше – я знаю, що жодних повноважень ні в якому уряді ніхто просто так не подарує. Їх треба брати”, – заявив Тігіпко.

Крім того, віце-прем’єр зазначив, що за 6 місяців у нього “вистачить мізків” розібратися, чи налаштовані президент і прем’єр на реформи.

“Якщо за півроку я відчую, що, вибачте, нічого не йде, а тільки розмови одні – я політик, і мене ніхто не змусить мовчати або не діяти”, – підкреслив він.

“Я прийшов до парламенту, щоб робити реформи”, – сказав Тігіпко, переплутавши уряд з парламентом. Після підказки присутніх у студії журналістів віце-прем’єр поправився: “До уряду”.

tsn.ua