Луценко: третина даїшників Київщини персонально обслуговує Януковича

Колишній міністр внутрішніх справ України, лідер “Народної самооборони” Юрій Луценко стверджує, що безперешкодне переміщення нинішнього президента Віктора Януковича по Києву й області забезпечують 120 працівників ДАІ.

“Я коли вдруге прийшов у міністерство, то виявив, що у Київській області побільшало на 120 працівників ДАІ. Виявилося, що це підрозділ охорони “Межигір’я” та супроводу (тодішнього) прем’єр-міністра Януковича. 120 – це надто багато. Це 30% усіх працівників ДПС у Київській області. Ми їх, звичайно, ліквідували, але зараз їх знову відновили”, – сказав Луценко.

За його словами, усі попередні президенти їздили із Конча-Заспи, “а цей їздить з Вишгорода”. “Якщо їхати із Конча-Заспи, то паралізується лише Печерськ. А якщо з Вишгорода, то паралізується усе місто”, – зазначив екс-міністр.

При цьому він висловив переконання, що такі дії нового керівника держави вказують на відновлення кучмізму в усіх його проявах. “Бо й прем’єр-міністр у п’ятницю, коли їхав на концерт Валерії, то перекривався весь центр з нарядами ДАІ. Це самовідновлення стилю. Пам’ятаєте, як у фільмі термінатор-залізяка то розпливається, то відновлюється. Це отой кучмізм, який був розплавлений і нібито зник, тепер знову відновлюється”, – сказав Луценко.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович планує переїхати на постійне місце проживання в центр Києва. Наразі він проживає в будинку, що розташований на території заповіднику “Межигір’я” у Київській області, і який в нього хотіла відібрати екс-прем’єр Юлія Тимошенко.

Щодня у центральній частині столиці під час слідування кортежу президента з його резиденції у Межигір’ї на Банкову працівники ДАІ на 30 хвилин перекривають дорожній рух.

tsn.ua

Читайте також: