У прикордонному Чопі ветеранам вручили медалі “65 років Перемоги у Великій Вітчизняній війні”

У місті Чопі Закарпатської області вже відбулось чимало заходів приурочених величній даті – 65 річниці Перемоги у Великій вітчизняній війні.

На стадіоні „Локомотив” відбулись змагання за юнацький кубок області з легкої атлетики та відкрита першість Чопської ДЮСШ присвячена 65 річниці Перемоги у Великій вітчизняній війні, у міській дитячій бібліотеці розгорнута книжкова виставка „Ми вдячні Вам за мир і спокій, визволителі!”, за участю учнів загальноосвітніх шкіл міста надається адресна шефська допомога ветеранам війни та вдовам, проводяться регулярні наради з питань відзначення дати.

Та основним заходом у ці травневі дні стало вручення медалей „65 років Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років” ветеранам Великої Вітчизняної війни. Загалом було вручено 60 медалей.

Цю приємну місію – вручення медалей, взяла на себе особисто міський голова Галина Цар, заступник міського голови Арпад Буркуш, начальник управління праці та соціально захисту населення Марина Ряшко.

При кожній зустрічі на адресу ветеранів лунали щирі слова подяки за величний подвиг кожного ветерана перед яким сьогодні ми схиляємо голову.
„Скільки б років не минуло, та День Перемоги назавжди залишиться найяскравішим відблиском вашого величного подвигу – сказала міський голова – ми схиляємось нині перед тими, хто віддав свої кращі роки життя, відстоюючи безумовне право країни бути вільною та подарував мирне життя своїм нащадкам”.

Учасникам Великої Вітчизняної війни разом з медалями були вручені святкові пакети від міського голови Галини Цар.

З теплом та щирими словами подяки приймали ветерани знак величної шани до їх подвигу – медалі, як символ життя.

Крім цього, Чопським міськвиконкомом кожному ветерану до 65- річчя Перемоги було надано матеріальну допомогу.

Діана Вашко, Чопська міська рада