МНС Закарпаття: У гірському краї масово горять мікроавтобуси

Протягом трьох днів на території Закарпатської області внаслідок короткого замкнення електропроводки згоріли три мікроавтобуси та один скутер.

Перше повідомлення про загорання вантажного мікроавтобуса «Mercedes Sprinter» у селі Драгово Хустського району надійшло рано-вранці 5 лютого. Внаслідок пожежі було знищено автомобіль та посвідчення водія, технічний паспорт та паспорт громадянина України. Через це 35-річному власнику було завдано збитків на суму 20 тисяч гривень.
А вночі 6 лютого випадковий перехожий зателефонував до пожежно-рятувальної служби Тячівщини та повідомив про загорання автобуса марки «Еталон» в селі Лопухово. Так вогнем, що з’явився у моторному відсіку, було знищено транспортний засіб 31-річного місцевого приватного підприємця.

Третій випадок трапився вранці 7 лютого в селі Розівка, що на околиці обласного центру. 52-річний господар, що першим виявив загорання на власному подвір’ї, до прибуття рятувальників за допомогою підручних засобів намагався стримати поширення полум’я. Через це вогонь до приїзду бійців МНС встиг знищити лише передню частину мікроавтобуса «Hyundai H200».

Найімовірнішою причиною загорання фахівці пожежної справи також вважають коротке замкнення електромережі автомобіля. Збитки встановлюються.

Центр пропаганди ГУМНС України у Закарпатській області