Закарпаття зібрало волейболістів-прикордонників України

В Державній прикордонній службі України склалася добра традиція проводити спортивні змагання між прикордонними загонами.  До Закарпаття, «злетілися» сім збірних команд, щоб взяти участь в змаганнях на першість Державної прикордонної служби з волейболу, що проводився в місті Ужгороді, на базі спортивного комплексу  «Юність». Перед початком змагань до команд учасників на урочистому відкритті звернулися організатори та гості турніру, помічник Голови Державної прикордонної служби – голова спортивного комітету – Микола Подоляк, начальник організаційного відділу  спортивного комітету ДПСУ –  Ігор Бондар, начальник  Управління у справах молоді та спорту  Закарпатської ОДА – Віталій Ерфан, заступник Голови Закарпатської обласної  організації фізкультурно – спортивного товариства «Динамо» України – Михайло Пантьо,  ветеран прикордонних військ, відмінник прикордонної служби 1949 року Фленько Василь Юрійович та тимчасово виконуючий обов’язки начальника Чопського прикордонного загону  Апальков Денис Юрійович. 

Побажавши командам успіху та терпіння, адже – це одні із складових  на отримання золота, на ігровий майданчик вийшли перші дві команди Чопського та Чернівецького  прикордонних загонів, які і розпочали змагання.

Попри те, що ігри відбувалася у дружній і теплій  атмосфері, всі  команди не забували про суперництво, і  викладалися, як кажуть, на повну.  Свою майстерність намагалися показати всі без винятку. Після запеклої боротьби, фаворитів визначили стикові ігри, між командами Котовського – Сімферопольського, Чернівецького – Харківського, Чопського – Чернігівського прикордонних загонів, на яких і прояснилася «картина першості».

Під кінець змагань на волейбольний майданчик вийшли  дві найсильніші команди  Чопського та Чернігівського прикордонного загону. Останні вже здавалося ось-ось візьмуть гілку першості та  проте дуже скоро фортуна все ж таки посміхнулася Чопським волейболістам, які в останні хвилини таки зрівняла рахунок. Та все-таки інтрига тривала недовго, в третій вирішальній партії, після останньої  подачі м’яча – капітана Чопської команди Костянтина  Медяника перемога дісталася господарям змагань, вони і стали володарями першості кубка Державної прикордонної служби з волейболу.

Вітаючи переможців, голова спортивного комітету Державної прикордонної служби Микола Подоляк зазначив, що  фізична підготовка – важлива складова як для всього персоналу державної прикордонної служби, а тому керівництвом ДПСУ приділяється неабияка увага до проведення подібних спортивних змагань. Ми можемо сміло сказати, що маємо  чим пишатися, адже на таких змагання і формуюся майбутні чемпіони, які з часом  увійдуть до олімпійської збірної та  представлятимуть нашу державу  на світових змаганнях.  Хоча змагання з волейболу  такого рівня,  проводилися на Закарпаття в перше за вісім, я думаю, що не в останнє, адже Закарпаття завжди з радістю приймає спортсменів».

Таким чином в турнірній таблиці перше місце посіла  команда Чопського прикордонного загону, друге місце здобула команда Чернігівського прикордонного загону, а третє місце  дісталося волейболістам Харківського прикордонного загону. Решта учасників змагань  розділи між собою відповідно четверте місце Чернівецький прикордонний загін, п’яте  Котовський прикордонний загін, шосте Сімферопольський прикордонний загін та сьоме місце Мукачівський прикордонний загін, повідомив zakarpatpost.net начальник прес-служби  Чопського прикордонного загону старший лейтенант Сергій  БРОВКО.