Жителів Мукачівщини закликають скласти зброю

За вісім місяців 2011 року всіма службами Мукачівського райвідділу міліції за незаконне зберігання, носіння та використання зброї порушено 24 кримінальні справи. Із незаконного обігу вилучено 11 одиниць зброї та 401 патрон до нарізної вогнепальної зброї різного калібру.

Ще один шанс зареєструвати незаконно придбану зброю надає керівництво УМВС України в Закарпатській області. З метою активізації роботи з легалізації населенням Мукачівського району зброї, боєприпасів до неї, а також вибухових матеріалів, які ще можуть незаконно зберігатися у громадян, з 01 по 30 вересня 2011 року проводиться державна операція “Місячник добровільної здачі зброї і боєприпасів“ .
 
Впродовж цього терміну особи, які незаконно придбали вогнепальну зброю, або її зберігають, можуть здати її в Мукачівський районний відділ міліції у службу дозвільної системи і після зібрання всіх необхідних документів на законних підставах зареєструвати її на себе. Особи, які добровільно здали зброю, звільняються від адміністративної та кримінальної відповідальності.
 
За довідками звертатися до старшого інспектора дозвільної системи Мукачівського РВ УМВС каб. №6 майора міліції Ю. Ю. Когута.

www.mukachevo.net