Туризмознавець Федір Шандор став експертом рейтингу найкращих ресторанів світу

Завідувач кафедри туризму Ужгородського національного університету к.с.н. Федір Шандор увійшов до числа експертів авторитетного рейтингу найкращих ресторанів світу «S.Pellegrino».

Експертну думку Федора Шандора подано у журналі «100 лучших ресторанов Украины 2011», який, за його рекомендацією, відзначив 3 ужгородські заклади: «Деца у нотаря», «Фан-фан» та ресторан готелю «Унгварський).

Це вперше ужгородські ресторани потрапляють до авторитетного видання не за «попередньою домовленістю», а завдяки експертній оцінці.

В інтерв’ю журналу Федір Шандор відзначив: «Для розвитку гастрономічного туризму в Україні не вистачає активних людей, тут важливе волонтерство, адже гастрономія залежить не стільки від грошей, скільки від ідей».

Серед найкращих гастрономічних фестивалів Закарпаття Ф. Шандор відзначив свята бограчу, ухи, леквару, чорниці, винні фестивалі, дні меду, бринзи, баноша, ріпи, сиру, голубців. Особливу відзнаку від експерта отримав традиційний фестиваль різників у с. Геча Берегівського району.

Проект «100 найкращих ресторанів України» цього року у своєму виданні представив також ще 2 закарпатців – у розділі «Уникальные продукты Украины и их создатели» – сировара Петра Пригару та фермера Ореста Дель Соль із нижнього Селища.

Довідка.

Проект «100 найкращих ресторанів України» від культового проекту S.Pellegrino World’s Best Restaurants використовує найбільш прогресивну і ефективну технологію комплексної оцінки закладів громадського харчування Mystery Guest.

Проект інформує про достойні заклади та розповідає про основні тенденції у розвитку ресторанної справи, подає ексклюзивні авторські матеріали, цікаві кожному, хто не може уявити свого життя без гастрономічних задоволень.

zik.ua