В Ужгороді відбулася Спартакіада-2011 обласної організації товариства «Динамо» України

У комплексних змаганнях з професійно-прикладних олімпійських та неолімпійських видів спорту брали участь збірні обласних УМВС, УСБУ, УМНС, податкової, митної, прикордонної служб, а також Державного департаменту з питань виконання покарань.Відкрив спартакіаду голова обласної організації «Динамо» начальник УМВС України в Закарпатській області генерал-майор міліції Віктор Русин.

У своєму вітальному слові Віктор Павлович привітав усіх учасників та гостей спартакіади, побажавши «динамівцям» успішних виступів та хороших спортивних результатів.

Право підняти над стадіоном Державний прапор України було доручено капітану збірної УМВС–торішнього переможця спартакіади майору міліції Андрію Даскалюку. Після чого розпочалися спортивні баталії.

Команди мірялися силами в таких видах спорту: легка атлетика, міні-футбол, стрільба з пневматичної гвинтівки, волейбол та перетягування канату. Боротьба між суперниками була напруженою та безкомпромісною, і це все в майже 40-градусну спеку!

В результаті перше командне місце, як і торік, виборола збірна УМВС України в Закарпатській області. Наші спортсмени поступилися лише в двох дисциплінах — естафеті з бігу та в перетягуванні каната команді УМНС.

Нагороджували переможців Спартакіади-2011 почесний президент обласного «Динамо» Іван Шуфрич та заступник голови ЗОО ФСТ «Динамо» Михайло Пантьо.

СЗГ УМВС України в Закарпатській області