В Ужгороді через газ із магазинів зникли електроплитки й “Мівіна”

[Total: 0    Average: 0/5]

В Ужгороді через відключення від газової мережі виник дефіцит електричних плиток. Їх масово скуповують на ринках та в магазинах.

“Думала, за два дні переб’ємося вдома на сухому пайку. Але, сьогодні почула, що газ можуть підключати від кількох днів до тижнів. Тому зранку поїхала на ринок по вулиці Краснодонців за плиткою. В черзі біля лотка з електропобутовими товарами вишикувалася черга із п’ятнадцяти людей. Тим часом пройшлася по сусідніх прилавках. В жодній точці не було електричних плит. Все розібрали. Повернулася і достояла у черзі сорок хвилин. Взяла плитку на три камфори за 160 гривень, хоча на ній була стара ціна – 145 грн. Продавці через кризу почали накручувати”, – розповіла Gazeta.ua жителька вулиці Капушанської Олена Фенцик.

Дефіцит електроприборів виник й на інших ринках та магазинах.

“В мене залишилося ще кілька дорогих плиток по 300-350 гривень. Дешевші всі розібрали. Вчора один покупець купив відразу три: собі й двом донькам. Такого буму вже давно не пам’ятаю”, –  каже продавець ринку Михайло Михальчук.

З продажу зникають й продукти швидкого приготування.

“Вчора зайшла в “Сільпо”, а на прилавках, де була “Мівіна” – порожньо, – скаржиться ужгородка із проспекту Свободи Андріана Стасьо. –  Ці дні перебивалися на одній “Мівіні” і бутербродах. Дітям запарювала пластівці. Завтра їду з чоловіком у Мукачеве, наберу “Мівіни” на випадок, якщо газу й далі не буде”.

Нагадаємо, позавчора в Ужгороді виник дефіцит хліба. Ввечері прилавки всіх магазинів були порожні.

Містом ходять чутки, що підключення може тривати від двох до трьох тижнів.

Вчора зранку співробітники “Закарпатгазу” почали підключати газ. Найшвидше його подали в села Ужгородського району. Сьогодні зранку розпочали запускати блакитне паливо у будинки приватного сектору міста.

“Завтра в нас буде глобальне підключення, – розповів голова правління ПАТ “Закарпатгаз” Юрій Рибачок. – Міська влада пообіцяла поінформувати мешканців міста, аби всі були вдома на час підключення. Наші працівники готові виконувати роботу. Наскільки довгим буде процес підключення, залежить від городян. Адже щоб запустити газ у багатоповерхівку, необхідна присутність усіх мешканців будинку”.

Сніжана РУСИН

zakarpattya.net.ua

Comments are closed.