У директора Аграрного коледжу в Мукачеві виявлений підроблений диплом

Знайшовся ще один підроблений диплом Львівського університету імені Франка. На цей раз – у директора Аграрного коледжу в Мукачево Закарпатської області. Виявилося, диплом економіста, який вона надала, Львівський університет ніколи не видавав. Нагадаємо, фальшивий диплом цього вузу був і у заступника мера Львова.

Валерій Воронов показує копію диплома, яку йому передали працівники Мукачівського слідчого відділу. У документі говориться, що директор Аграрного коледжу закінчила Львівський університет імені Франка та отримала вищу освіту за фахом “економіст”.

Валерій Воронов, колишній працівник аграрного коледжу:

– Коли ми дали запрос у цей університет нам дали архівну довідку, де Балаж Надія Йосипівна ніколи там не вчилася і такий диплом не отримувала.

Маргарита Ладжун працювала в коледжі з кінця сімдесятих секретарем заочного відділення. Зараз на пенсії. Каже – директор прийшла сюди після закінчення школи – спочатку бібліотекарем, потім стала лаборантом.

Маргарита Ладжун, колишній працівник аграрного коледжу:

– Підняти її справу – там має бути виклики на сесію, на настановчі заняття. Там такого нема. Я сиділа із завкадрами – я ті всі документи бачила, все, і в її особовій справі такого не було.

З зібраними документами колишні працівники коледжу пішли до міліції. Тут порушили кримінальну справу.

Віктор Русин, начальник УМВС в Закарпатській області:

– Йшло слідство і коли прийшов запит із суда по заяві Балаж слідство не було ще завершено, на стадії розслідування кримінальної справи було скасована постанова про порушення кримінальної справи. Ми це опресували в апеляційний суд, апеляційний суд залишив в силі.

Суддя Мукачівського райсуду, який виносив рішення про припинення розслідування кримінальної справи, від коментарів відмовився.

Марина Коваль, кореспондент:

– Ми намагалися взяти коментарі у директора аграрного коледжу. За словами її підлеглих, вчора керівник була у відрядженні, а з сьогоднішнього дня – пішла на безстроковий лікарняний.

Не готові говорити і самі співробітники навчального закладу.

А ось студенти про директора відгукуються позитивно.

Адріана, студентка Мукачівського аграрного коледжу, 2010 рік:

– Ні, ні та де, не може бути такого. Викладала менеджмент – дуже добре викладала, завжди на парах була.

Побачивши, що ми спілкуємося зі студентами, до нас підійшов заст. директора коледжу Василь Попович. Сказав, що викличе міліцію і попросив – не відволікати учнів і персонал від роботи.

В обласному управлінні освіти кажуть, що про ситуацію з дипломом не знають. По телефону начальник управління повідомив – коледж безпосередньо підпорядковується Мінагрополітики. Тепер справжність диплома економіста-директора Мукачівського аграрного коледжу – може перевірити тільки Міністерство освіти.