На Закарпатті відбулась позачергова сесія Ужгородської районної ради

[Total: 0    Average: 0/5]

У п”ятницю 9 вересня ц.р. депутати Ужгородської районної ради зібрались для участі в шостій (позачерговій) сесії районної ради. Відкрив і проводив роботу сесії Михайло Фединець, голова ради.

Перед тим як розпочати роботу сесії голова ради вручив грамоту районної ради та райдержадміністрації депутату районної ради Наталії Мигалині і побажав їй успіхів в подальшій депутатській діяльності.

 Всього районні парламентарі розглянули 8 питань, 5 із них стосувались затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок ПМП „Ірина плюс” та ПрАТ „МТС Україна”. Розглянувши пропозицію голови державної адміністрації від 06.09.2011 року №1062/02-38, у зв`язку з необхідністю завершення роботи по перегляду регуляторних актів було прийнято рішення „Про внесення змін до рішення районної ради від 05.12.08 № 291 «Про затвердження тимчасового порядку проведення земельних аукціонів на території Ужгородського району Закарпатської області». З цих питань депутатів інформував Василь Гутич, начальник управління Держкомзему в Ужгородському районі.

 Про внесення змін до районного бюджету на 2011 рік доповіла Ольга Ящищак, начальник фінансового управління РДА, а про внесення змін до плану роботи районної ради – Людмила Бібен, начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради.
 Депутат районної ради Ігор Лакас вніс пропозицію від фракцій „Батьківщина” та „Фронт змін” про прийняття звернення від депутатського корпусу райради щодо політичних переслідувань. Однак, депутати не підтримали звернення такого змісту.

 В роботі сесії прийняли участь Віктор Ледида, перший заступник голови РДА, начальники відділів та управлінь РДА та районної ради.

Прес-служба Ужгородської районної ради

karpatnews.in.ua

Comments are closed.