Закарпаття: Виробничі потужності ПрАТ «Єврокар» оглянула делегація представників близько 50 міжнародних корпорацій та компаній

Це перший пул потенційних інвесторів, які вивчають можливість розміщення своїх виробництв в рамках індустріального парку «Соломоново».

Член ради директорів компанії «Атолл Холдинг», генеральний директор ТОВ «Сезпарксервіс» Володимир Панов прокоментував журналістам: «Завод «Єврокар» був, є і буде лідером інвестиційних процесів Закарпаття. На завершальному етапі реалізація проекту створення виробництва авто за повним циклом і вже підготовлено до реалізації наступний масштабний проект групи компаній «Атолл Холдинг» з локалізації виробництва автокомплектуючих. Йдеться про індустріальний парк «Соломоново». Це ціла нова ера у розвитку української автомобільної галузі. В Україні є політична воля розвивати цю галузь економіки, оскільки вона здатна забезпечити стрімкий ріст ВВП країни, розглядати її як пріоритетну. У цьому маємо підтримку Президента України, яку він засвідчив під час нещодавнього візиту на завод «Єврокар».

Штефан Худоба, директор Словацького автомобільного кластеру зауважив: «Разом з угорськими колегами ми маємо намір спільно розвивати автомобільну промисловість в Україні, зокрема на Закарпатті. Завод «Єврокар» пропонує хороші можливості для співпраці у майбутньому. Це добра нагода для ефективних спільних рішень, тож ми готові підтримати українських партнерів, а особливо у тому регіоні, де чимало людей розмовляють словацькою і українською мовами».

Генеральний директор ПрАТ «Єврокар» Олексій Ягічев зазначив, що за нинішнім візитом – майбутні домовленості, угоди, співпраця у рамках масштабного індустріального парку. «Візит іноземних фахівців зумовлений значним інтересом до «Єврокару» з Європи. Ми демонстрували колегам свої досягнення, роботу цехів (до кінця року освоїмо і фарбування кузовів у спеціальному новозбудованому цеху). Маємо намір локалізувати на Закарпатті виробництво і комплектуючих до авто», – каже О. Ягічев, – наявні цехи, мережа дилерських центрів, обсяги виробництва можна вважати досягненням, але ми розглядаємо це лише як початок».

В ході зустрічі також презентовано проект індустріального парку, що планується розмістити на 41 га землі поблизу заводу «Єврокар». «Існує окремий пласт потенційних інвестицій, які можемо залучити до України. Ставка – на транснаціональні компанії, а їхній прихід в область – це нові робочі місця, податки, соціальна складова. Виробництво і експорт є майбутнім економічно розвиненої України», – зауважив В. Панов.

На зустрічі 28 вересня побували представники таких компаній зі світовим іменем, як Automotive Group SK, Comax TT, Matador Industries та інших брендів, члени автомобільних кластерів Угорщини і Словаччини.

zakarpatpost.net