В Ужгороді вже встановлено 5 модульних котелень для міських закладів освіти

[Total: 0    Average: 0/5]

Як повідомив міський голова Віктор Погорєлов на пленарному засіданні сесії міськради, у місті вже встановлено 5 модульних котелень (вони забезпечуватимуть опалення садочків і шкіл, що в зв’язку з остаточним прощанням міста з централізованим теплопостачанням були від’єднані від районних котелень), а в найближчі дні прибудуть ще 5 уже змонтованих модулів.

Робота із завершення переведення міста на автономні системи опалення триває активно, наголошує міський голова, і загроз зриву опалювального сезону немає. “Ми робимо вся для того, аби заклади освіти і медицини, що вже відокремлені від громіздких районних котелень, вчасно отримали тепло”, – наголошує мер. Організація нової системи теплопостачання всього міста – великий проект, до речі. він “пілотний” для всієї України, і за ним місто обігріватиме заклади зі значно меншими затратами – протяжність мереж скорочена до мінімума, а автономні системи забезпечуватимуть економію енергоносіїв. Що до помешкань, то цього тижня завершено облаштування ще півтисячі “соціальних” електричних “автономок”, на часі встановлення лічильників та завершення легалізації цих систем. Загалом вже понад 95% осель в Ужгороді мають власні прибори опалення.

На пленарному засіданні рада підтримала делегування певних питань виконкому. Віктор Погорєлов прокоментував це так: “Це рішення тимчасове, потрібне для оперативного реагування на робочі ситуації, які виникають під час організації опалювального сезону. Мені приємно, що рішення про делегування прийнято, хоч деякі депутати і висловили певні сумніви щодо повноти довіри виконкому, наводячи приклади, що свого часу міська рада під керівництвом колишнього мера сесією (наголошую – сесією міськради!) необґрунтовано віддала ужгородський Водоканал в концесію підприємству, котре зараз неприбутково працює в Україні, й з наслідками цього рішення ми, до речі, і зараз боремося”.

Також на пленарному засіданні депутати виділили 60 тисяч гривень на заміну електричної проводки в 16-поверхівці – це вже давно необхідно зробити, адже багатоквартирний будинок не має газопостачання і його електричні мережі можуть не витримати навантаження, – інформує прес-служба міської ради.

 

Comments are closed.