Закарпатським педагогам презентували „Відкритий світ”

У рамках підготовки до реалізації в загальноосвітніх навчальних закладах Закарпатської області Національного проекту „Відкритий світ” на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти 13 жовтня 2011 року відбувся семінар-презентація проекту для керівників навчальних закладів, що будуть задіяні у пілотному проекті.

Про це повідомили в Управлінні освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації.

У роботі семінару взяли участь Ігор Курус, керівник Національного проекту „Відкритий світ”, Володимир Пасічник, завідувач кафедри інформаційних систем та мереж Національного університету „Львівська політехніка”, доктор технічних наук, професор, Юрій Нікольський, доктор технічних наук, професор кафедри інформаційних систем та мереж Національного університету „Львівська політехніка”, Віктор Григорович, завідувач кафедри інформаційних систем та мереж Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І.Франка, кандидат фізико-математичних наук, доцент, Василь Кут, аспірант кафедри інформаційних систем та мереж Національного університету „Львівська політехніка”, який відповідає за впровадження проекту в Закарпатській області, Михайло Данашевський, методист обласного методичного центру при управлінні освіти і науки облдержадміністрації, та Василь Петечук, заступник директора Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Зі вступним словом до присутніх звернувся Михайло Данашевський, який привітав учасників семінару та звернув увагу на основні переваги, які отримає освіта області при реалізації цього проекту.

У своєму виступі Ігор Курус презентував майстер-план Національного проекту „Відкритий світ”, зокрема описав верхній рівень проекту, показав структуру єдиного національного інформаційного освітнього порталу (ЄНІОС), зупинився на принципі його роботи, розповів про комп’ютерну техніку, необхідну для роботи з порталом, і схему доступу до порталу в окремо взятій школі та навчальному кабінеті. Окремо доповідач охарактеризував систему безпеки та захисту інформації, роботу безпровідної мережі нового покоління – 4G. Висловивши сподівання про наступну плідну співпрацю, керівник проекту повідомив присутнім адресу веб-сторінки проекту для більш конструктивного спілкування та звернувся із проханням завершити анкетування шкіл області.
Володимир Пасічник у своєму виступі звернув увагу на впровадження новітніх інформаційно-комунікаційних розробок в інклюзивне навчання та їх поєднання із реалізацією проекту „Відкритий світ”.

У сучасних умовах, відзначили всі виступаючі, потужний потік нової інформації, застосування комп’ютерних технологій і комп’ютерів мають значний вплив на сприйняття навколишнього світу дитиною, на її розвиток та виховання.

http://zakarpattya.net.ua/