На Закарпатті хворі на діабет діти отримали від благодійників інсулінові помпи

Урочиста передача інсулінових помп та системи безперервного моніторингу глюкози відбулася в обласній дитячій лікарні за участі керівника краю Олександра Ледиди та голови наглядової ради ВБФ «Серце до серця» Єжи Конєка.

Цьогоріч Закарпатська область посіла третю сходинку серед регіонів України за кількістю зібраних коштів в рамках акції “Серце до серця” для дітей хворих на діабет. 375 815 гривень – саме ця сума дозволила закупити 12 інсулінових помп та систему безперервного моніторингу глюкози. Сьогодні ці препарати було вручено десятьом дітям. Ще два прилади буде згодом передано батькам дітей хворих на діабет. Також головному лікарю обласної дитячої лікарні Єлизаветі Біров вручено сертифікат на систему безперервного моніторингу глюкози.

Цінність інсулінових помп полягає у тому, що вони позбавляють від необхідності постійно носити з собою шприц та інсулін. Зазвичай діабетик щодня змушений робити кілька уколів. Завдяки інсуліновій помпі людина здатна вести більш вільний спосіб життя.

– Досі ми жили  за особливим жорстким графіком, – розповіла Тетяна Бровді, дочка якої хворіє на діабет з 3,5 років. – Доводилося корегувати свій графік. Дитина не так часто мала змогу гратися зі своїми друзями, чимось займатися. Тепер, сподіваємося, все налагодиться. Моя дитина зможе відвідувати гурток у школі.

За час проведення акції всі охочі могли залишити кошти у скриньках, що розміщувалися у супермаркетах. Також було проведено виставку-продаж картин відомих закарпатських художників. До акції, за допомогою волонтерів,  залучилися всі охочі: місцева влада, спонсори, журналісти, вчителі та школярі, повідомили у прес-центрі Закарпатської  ОДА.

zakarpattya.net.ua

Comments are closed.