Закарпаття: У п’ятницю в Ужгороді – санітарний день

З метою впорядкування територій підприємств, установ та організацій, приведення в належний санітарний стан міських зелених зон в Ужгороді у п’ятницю, 11 листопада, оголошується санітарний день. Розпорядження про це підписав міський голова Віктор Погорєлов.

Згідно з документом керівникам житлово-комунальних підприємств міста наказано організувати проведення прибирання та благоустрій закріплених прибудинкових територій із залученням мешканців житлових районів та забезпечити вивезення зібраного сміття. Керівники закладів освіти, культури та охорони здоров’я мають організувати приведення закріплених (прилеглих) територій до належного санітарного стану.

Адміністраціям підприємств, установ, організацій усіх форм власності, приватним підприємцям, громадянам рекомендовано долучитися до участі у міському санітарному дні та  провести комплекс робіт щодо збору, вивезення відходів і опалого листя з власних та закріплених (прилеглих) територій. А міські комунальні підприємства мають забезпечити автотранспорт для вивезення сміття та опалого листя, – повідомили Інтернет-виданню zakarpatpost.net у прес-службі міської ради.

zakarpatpost.net