Боржавську греблю розібрали на зиму

Відповідно до “Правил технічної експлуатації греблі на р. Боржава, с. Боржава” в кінці жовтня, або на початку листопада, незалежно від паводкової ситуації, проводиться демонтаж конструкцій греблі. Перед початком виконання робіт по монтажу та демонтажу греблі проводиться процедура погодження з органами управління Закарпатдержрибоохорони.

Роботи проводились силами оглядачів гідротехнічних споруд Берегівської дільниці під керівництвом інженерно-технічних працівників Берегівського МУВГ.

Перед виконанням робіт було отримано наряд-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки та проведено інструктаж з працівниками дільниці по дотриманню всіх вимог техніки безпеки при роботі на воді та висоті.

Вказані роботи проводяться для покращення пропуску води під час паводку в зимовий період, нересту риби та запобіганню утворення льодових заторів, конструкції греблі розбираються, дерев’яні щити з допомогою лебідки піднімаються і складуються під накриттям для зберігання, а металеві конструкції-ферми Корицького вкладаються на бетонний флютбет.

Процес демонтажу довготривалий і потребує максимальної уваги та злагодженої дії всіх працівників

Також до зимового періоду підготовлений і шлюз-регулятор на каналі Верке – закриті щити-затвори та проведено ряд профілактичних робіт, повідомляє Берегівське МУВГ.

zakarpattya.net.ua