Держрибоохорону Закарпаття буде реорганізовано

[Total: 0    Average: 0/5]

Відповідно до Постанови КМУ “Про утворення територіальних органів Державного агентства рибного господарства України” № 1263 від 07.12.2011р., наказом Державного агентства рибного господарства України № 339 від 23.12.2011 року “Про перетворення Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства в Закарпатській області”, утворено комісію по реорганізації Головного управління Закарпатдержрибоохорони.

Як повідомили в Закарпатдержрибоохороні, в результаті реорганізації, шляхом перетворення утворюється Управління охорони використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Закарпатській області, яке визнається правонаступником Головного управління Закарпатдержрибоохорони.

У відповідності до Постанови КМУ “Про затвердження граничної чисельності працівників територіальних органів центральних органів виконавчої влади” від 14.11.2011 року , посади працівників органів рибоохорони віднесені до категорії посад державних службовців.

Заходи з припинення юридичної особи Головного управління акарпатдержрибоохорона будуть проведені у відповідності з затвердженим Планом (кінцевий термін до 01.06.2012р.).

На період перетворення, голові комісії надано право на прийняття рішень та підписання організаційно-розпорядчих документів щодо управління Закарпатдержрибоохороною.

zakarpattya.net.ua

Comments are closed.