Ужгородців просять прибирати сніг і не розклеювати оголошення на фасадах – інакше штраф

Санкції за порушення Правил благоустрою – до 1700 гривень.

На розгляд адміністративної комісії Ужгородської міської ради цього четверга було винесено понад півсотні протоколів, складених переважно за порушення Правил благоустрою. Штрафи за нехтування правилами становлять для фізичних осіб від 340 до 1360 гривень, для посадових осіб та суб’єктів підприємницької діяльності – від 850 до 1700 гривень.

“Найпопулярнішими” порушеннями є нехтування вимогою прибирати сніг на території, за яку відповідальні, відсутність урн біля торгових закладів (це суперечить рішенню виконкому при обов’язкову наявність сміттєзбирачів близь кожного кафе чи магазину). Штрафують також за банальне засмічування міста, а також – за “вертикальне сміття”, тобто, розклеювання оголошень у місцях, для цього не призначених. Передбачені санкції і за самовільне встановлення рекламних носіїв, як от штендерів, більш відомих як “спотикачі”.

Більшість осіб, які прийшли на засідання адмінкомісії, попередньо подбавши про усунення порушень, в яких звинувачені, були просто попереджені міським головою.

Віктор Погорєлов наголосив, що лише разом ми можемо зробити наше місто чистим і доглянутим і попросив городян виконувати правила співжиття: не смітити, прибирати біля своїх будинків і об’єктів, ставитися до Ужгорода як до власної домівки. Водночас на адмінкомісії наголосили: після повторного складення протоколів вже не уникнути штрафів, які є доволі відчутними.

Окрім нехтування Правил благоустрою адмінкомісія також розглядає випадки, коли протоколи складенні за куріння в громадських місцях та за порушення тиші тощо, – повідомили zakarpatpost.net  у прес-службі Ужгородської міської ради.

Довідка zakarpatpost.net

 

 

Понад 75% ужгородців розміщують свої оголошення у газеті “Закарпатські оголошення” та на сайті ogoloshennya.net, – це найефективніший спосіб продати, купити, обміняти, здати, надати послуги, знайти роботу, запропонувати роботу, познайомитись.

Також газета  “Закарпатські оголошення” приймає оголошення у газети “Робота та навчання”, “Неділя”, “Поради”, “Програма на тиждень”, угорськомовну газету “Tanacsok”.

Щоб не наражатись на штрафні санкції з боку мерії розміщуйте оголошення в газети за адресою: м. Ужгород, площа Корятовича, 2 офіс 6. Телефони: Ужгород  – 61-99-99; Мукачево – 3-18-18; Хуст – 067 312-40-79.

zakarpatpost.net