Над Карпатами під час Євро-2012 постійно баражуватимуть бойові винищувачі

У період проведення Чемпіонату Європи з футболу влітку цього року в небі України постійно баражуватимуть бойові винищувачі. Про це розповів 5 квітня під час планових польотів з підготовки до дій під час Євро-2012 командир базованої в Івано-Франківську 114-ї бригади тактичної авіації полковник Сергій Голубцов.

З його слів, на прикарпатських авіаторів під час чемпіонату покладатиметься завдання забезпечення безпеки повітряного простору над містом Львовом і зокрема львівським стадіоном, де проходитимуть матчі фінальної частини Євро.

В обов’язок військових авіаторів  входитиме виявлення повітряних цілей, які відхилятимуться від встановленого курсу чи іншим чином порушуватимуть режим польотів над об’єктами Чемпіонату, їх ідентифікація, спрямовування їх в разі потреби на вірний курс чи до місця посадки, примушування в разі потреби до посадки або знищення, якщо матиме місце в цьому необхідність (наприклад в разі виявлення літака, захопленого терористами з метою вчинення терактів на об’єктах прикриття).

В цьому прикарпатським пілотам допомагатиме бригада армійської авіації, на озброєнні якої стоять гелікоптери, та озброєна важкими винищувачами Су-27 винищувальна ескадрилья, що базується в місті Озерне.

БРІЗ