“Металіст” вилетів з Ліги Європи

Харків’яни, показавши прекрасну гру зі “Спортингом”, прощаються з єврокубками до осені.

“Металіст” не зміг пробитися у півфінал Ліги Європи, програвши двоматчеве протистояння португальському “Спортингу”.  Харків’яни майже весь матч провели в атаках, але лиш раз пробили масовану оборону суперника – на початку другого тайму відзначився Крістальдо.

Однак на той час харків’яни програвали з рахунком 0:1, пропустивши гол у роздягальню на 44-й хвилині. Прекрасний шанс зрівняти рахунок у протистоянні мав Хав’єр, але капітан “Металіста” не реазілував пенальті у середині другого тайму.

Фінальний штурм воріт гостей результату не приніс. “Металіст” залишає Лігу Європи у статусі найрезультативнішої команди турніру.

ЛІГА ЄВРОПИ. 1/4 фіналу Повторний матч (перша гра – 1:2) Харків. ОСК “Металіст”

Головний арбітр: Вільям Коллам (Шотландія)

Металіст: 29. Горяїнов – 17. Пшеничних (23. Бланко, 85′), 22. Обрадович, 4. Березовчук, 3. Вільягра – 8. Едмар (33. Девіч, 46′), 19. Торрес (25. Марлос, 71′) – 77. Тайсон, 10. Клейтон Хав’єр (к), 11. Соса – 21. Крістальдо Запасні: 81. Дішленкович – 5. Шелаєв, 7. Валяєв, 99. Радченко

Спортинг: 1. Руй Патрісіу – 48. Інсуа, 4. Андерсон Полга (к), 93. Шандао, 47. Жоау Перейра – 8. Схарс – 10. Ізмайлов, 28. Андре Мартінш (26. Андре Сантуш, 72′), 14. Матіас Фернандес (31. Ренато Нето, 60′) – 11. Капель (6. Евалдо, 83′), 9. ван Вольфсвінкель Запасні: 12. Марсело – 18. Каррільо, 32. Рібас, 33. Рубіо 0:1 Рікі ван Вольфсвінкель, 44′, Хонатан Крістальдо, 56′.

Попередження: Андрій Березовчук, 41′; Хосе Ернесто Соса, 59′; Шандао, 64′; Чако Торрес, 69′; Тайсон, 83′

Статистика матчу: Удари: 14 (6) – 8 (4) Удари в площину: 7 (3) – 3 (3) Кутові: 8 (4) – 3 (2) Атаки: 46 (21) – 26 (12)

Гольові моменти: 1 (1) – 1 (1) Офсайди: 0 – 6 (3) Фоли: 25 (14) – 20 (9)