Закарпатські ревізори з початку року забезпечили усунення порушень на суму майже 13,7 млн грн

Фахівці Держфініспекції в Закарпатській області упродовж січня – квітня 2012 року забезпечили усунення фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму майже 13,7 млн грн.

Під час ревізії на ДП «Закарпатське вертолітно-виробниче об’єднання» інспектори виявили втрати доходів через ненарахування працівникам підприємства надбавки за гірський статус на суму 145,5 тис. грн, а також ненарахування та неперерахування єдиного внеску до пенсійного фонду із фонду оплати праці на суму 54,5 тис. грн. Під час ревізії Кольчинської селищної ради ревізори забезпечили відшкодування виявлених втрат доходів місцевих бюджетів на суму понад 90 тис. грн. Ще під час контрольного заходу були сплачені недоотримані від оренди землі доходи на суму понад 28 тис. грн та доходи, недоотримані місцевим бюджетом від продажу землі, на суму майже 63 тис. грн.

Під час ревізії одного із дитячих медичних закладів області фахівці відділу інспектування у соціальній сфері та культурі Держфінінспекції в Закарпатській області домоглися відшкодування втрат доходів, які виникли через неправильне нарахування індексації заробітної плати на загальну суму понад 117 тис. грн. Наслідком неправильно здійсненої індексації було зайве нарахування та перерахування внесків до державних цільових фондів та Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на загальну суму 42,6 тис. грн. Окрім того, під час цієї ревізії інспекторам вдалося поновити права працівників закладу шляхом виявлення факту недонарахування працівникам медзакладу відпусток, які підлягали виплаті на загальну суму майже 110 тис. грн.

Загалом упродовж чотирьох місяців поточного року фахівці Держфінінспекції в Закарпатській області передали до правоохоронних органів 40 матеріалів ревізій. За результатами контрольних заходів притягнуто до дисциплінарної відповідальності 45 осіб, до матеріальної – 46, до адміністративної – 297 осіб.

 Прес-служба Держфінінспекції в Закарпатській області