Під час Євро-2012 “закарпатський” номер 112 працюватиме через Львів

В Ужгороді пройшла спільна нарада щодо організації функціонування номера 112

На період проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (червень-липень) прийом викликів та надання екстреної допомоги громадянам України та гостям турніру буде організовано за єдиним телефонним номером 112. Прийняття викликів за номером 112 від абонентів фіксованого (користувачів міських стаціонарних телефонів) та мобільного зв’язку здійснюватиметься лише у містах прийому Євро-2012 (Донецьк, Київ, Львів та Харків). А далі, за необхідності, вони передаватимуться до відповідного регіону.

Оперативно-чергова служба МНС Закарпаття, як й інші області Західної України, отримуватиме повідомлення від Головного територіального управління МНС у Львівській області. У разі надходження інформації по лінії 112 повідомлень, які належать до компетенції МВС, МОЗ, підприємств газо- та електропостачання, розташованих у межах гарнізону, забезпечуватиметься їх передача до відповідних екстрених служб: 102, 103, 104.

З метою належної організації функціонування номера 112 та забезпечення оперативного реагування на можливі екстрені виклики, 07 червня о 10:00 на базі Територіального управління МНС у Закарпатській області пройшла спільна нарада. У її роботі, яка проходила під координуванням заступника начальника ТУ МНС у Закарпатській області полковника служби цивільного захисту Богдана Ільковича, також взяли участь представники органів внутрішніх справ, охорони здоров’я (медицина катастроф), газо- та електропостачання області.

Учасники зустрічі обговорили та узгодили порядок спільних дій у разі отримання повідомлень по лінії 112, повідомили  в ТУ МНС у Закарпатській області.

Comments are closed.