Черги на українсько-угорському кордоні спричинені угорськими митниками

На одному із закарпатських сайтів з’явилася інформація про черги на Чопській митниці. Прес-секретар Чопської митниці запевнила, що черги утворюються через повільну роботу угорських колег.

«З нашого боку усі формальності виконані. Черги утворюються через повільну роботу угорської сторони, зокрема, прикордонники пропускають авто на міст за світлофором (проїжджають лише по 10 вантажних і 20 легкових авто, коли прикордонники вмикають відповідний колір світлофору)», – так прокоментувала повідомлення прес-секретар Чопської митниці Вікторія Сенгетовська.

Начальник митного поста «Тиса» Михайло Мельник наразі проводить зустріч з угорськими колегами, щоб вжити відповідні заходи і пришвидшити митний контроль з угорської сторони. Українська митниця, за інформацією В. Сенгетовської, оформила всіх, а угорська сторона працює не так оперативно. Діє акція «чистий міст» (домовленість між українськими та угорськими прикордонниками), тому основна частина вже оформлених транспортних засобів перебувала на українському боці.                                  

Станом на 15.50, за словами Михайла Мельника, на в’їзд до Угорщини очікують лише 10 вже оформлених авто – при тому, що на території пункту поміщаються близько 100 машин. На в’їзд до України черг немає, – про це повідомила прес-секретар Чопської митниці Вікторія Сенгетовська.