Берегівська райлікарня отримала діагностичний рентгенкомплекс вартістю майже 2 млн. грн.

Щороку у третю неділю червня громадськість вітає з професійним святом медичних працівників – людей найгуманійшої і найповажнішої професії. Напередодні свята в Берегівській районній лікарні відбулись урочистості.

Кращих медпрацівників нагородили почесними грамотами та подарунковими наборами. Напередодні свята медзаклад отримав подарунок від обласних чиновників: сучасний LED – телевізор та сертифікат на новий сучасний діагностичний рентгенкомплекс вартістю 1,938 млн. грн., придбаний за рахунок державної субвенції.

Нове рентгенологічне обладнання дозволить швидко, точно і безпомилково діагностувати та спостерігати за динамікою лікування туберкульозу та інших захворювань органів дихання. Особливістю нового обладнання є не тільки висока точність, інформативність та мінімальне променеве навантаження на пацієнта (це дозволяє частіше проводити обстеження), але й можливість записувати цифрове зображення на будь-які електронні носії. Такий рентгенологічний комплекс розрахований на три робочі місця і є одним з останніх надсучасних діагностичних устаткувань.

http://zakarpattya.net.ua/

Comments are closed.