За п’ять місяців цього року в Закарпатті зафіксовано вже 260 крадіжок із квартир та будинків

[Total: 0    Average: 0/5]

Як саме вберегти квартиру від злодіїв розповів начальник Мукачівського міжрайонного відділу Державної служби охорони при УМВС області, майор міліції Василь Анталовський.

За словами Василя Васильовича, броньовані двері та вікна, зазвичай, не рятують від злочинців. Більшість потерпілих це ті люди, які виїжджають на моря та залишають свій будинок без нагляду.

«Про це свідчить статистика. За п’ять місяців цього року в області зафіксовано вже 260 крадіжок із квартир та будинків, коли за аналогічний період минулого – 252, тобто тенденція до зростання є очевидною», – повідомив Василь Анталовський.

Попередження і розкриття майнових злочинів є одним із головних завдань ДСО, яка забезпечує централізовану охорону об’єктів всіх форм власності. Він представив на розгляд представників мас-медіа найновіші розробки в галузі охорони об’єктів нерухомості

Для забезпечення охорони майна та помешкання громадян в літній період Міністерство внутрішніх справ з 01 по 30 червня проводить всеукраїнську акцію «Квартира під охорону». Василь Анталовський наголосив, що краще витрати один раз гроші на охорону власного будинку, ніж постійно жити в страху, що тебе можуть обікрасти.

zakarpatpost.net

 

 

Comments are closed.