В Ужгороді збираються на Парад більше 160 наречених

П’ятий ювілейний Парад наречених розпочався в обласному центрі Закарпаття. Пішохідний міст у центрі Ужгорода прикрасили білосніжні кольори весільних тканин та квітів.

«Кілька цікавих подій цього літа чекає на мешканців міста, найбільш очікувана – п’ятий «Закарпатський Парад наречених». Цього року зареєструвалось більше 160-ти учасниць. Всі вони горять бажанням вже вийти на вулиці і показати себе. За програмою наречені з самого ранку гулятимуть містом. Половина з них точно матимуть оригінальні сукні, що стає вже тенденцією з кожним роком”, – повідомив “НЕДІЛІ” один з організаторів свята Ростислав Буланов.

З 11 години розпочалися атракції на Набережній, там буде проводитися і ярмарок для мешканців, гостей міста та туристів.

О 18:30 загальні збори всіх учасниць біля готелю «Закарпаття», де на дівчат вже чекатиме журі. Цього року в одній номінації буде два призи – найкрасивіше і найоригінальніше. Тобто відзначатимуть: сукню, зачіску, макіяж, букет – складові весільного образу. Найкращу наречену традиційно не визначають, бо всі вони найгарніші. Головний приз розігруватиметься всліпу – методом лотереї.

За словами організаторів, всі учасниці отримають призи на згадку про участь – символічні сувеніри, адже цьогорічний Парад отримав найбільшу підтримку від міської та обласної влади. При міській раді було створено комітет по підтримці організації заходу. Перший парад був проведений як аматорський, без підтримки, організатори влаштовували все самі. Окрім влади, звісно, задіяна спонсори та меценати.

О 19 годині стартує автопробіг весільного кортежу вулицями міста. А вже о 19:30 – минулорічний експеримент – піша хода наречених, але змінюється маршрут, оскільки Парад повертається знов на площу Театральну. Учасниці йтимуть від готелю «Закарпаття» по проспекту (жителі цієї вулиці будуть у перших рядах серед глядачів) до площі Б. Хмельницького, по вулиці Л. Толстого на площу Ш. Петефі і вже так на Театральну. Тут відбудеться святкова шоу-програма. Завершиться все дійство весільною вечіркою у клубі, який наречені і відкриватимуть (він знаходиться у приміщенні піцерії «Беламі»).

zakarpatpost.net

 

 

Comments are closed.