Прокуратура Закарпатської області порушила кримінальну справу проти митника, який взяв хабар 17800 доларів

26 червня прокуратура області порушила кримінальну справу стосовно начальника відділу митного поста «Тиса» за вимагання та одержання ним хабара у сумі 17800 дол. США ( ч. 3. ст.. 386 КК), також порушено кримінальну справу проти підприємця, котрий давав хабара – (ч.2 ст .369 КК України).

Дослідчою перевіркою та матеріалами, наданими УБОЗ УМВС в Закарпатській області встановлено, що ввечері 25 червня, начальник відділу Чопської митниці Б. знаходячись у власній квартирі в Ужгороді, одержав від підприємця хабар у 17 800 дол. США.

За цю суму митник обіцяв, використовуючи своє службове становище, сприяти безперешкодному митному оформленню вантажів, що належали суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності, які заїжджали на територію України через митний пост «Тиса».

У разі доведення вини митника в суді, йому загрожує позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Також прокуратурою Закарпатської області порушено кримінальну справу і стосовно громадянина, котрий дав хабара митнику – (ч.2 ст. 369 КК України – карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна), повідомили zakarpatpost.net у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

zakarpatpost.net