В УУБА завершено вступні іспити

[Total: 0    Average: 0/5]

25 серпня 2012 року з благословення Блаженнійшого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви під головуванням ректора Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія, президента Карпатського університету імені Августина Волошина професора, архімандрита Віктора (Бедь) було проведено підсумкове засідання приймальної комісії академії.

За результатами екзаменаційних випробовувань та співбесід на навчання до академії в 2012 – 2013 навчальному році за спеціальністю богослов’я (спеціалізації: священнослужитель, християнський педагог, християнський місіонер) зараховано 110 студентів (денна форма навчання – 30, заочна форма навчання – 80). Серед новоприйнятих студентів-богословів є представники багаточисельних православних єпархій з України, Російської Федерації, Білорусії, Румунії та Чехії.

У цілому на навчання до духовно-навчально-наукового комплексу Української Православної Церкви та Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Ужгородська українська богословська академія імені святих Кирила і Мефодія – Карпатський університет імені Августина Волошина» в 2012 – 2013 навчальному році, з урахуванням усіх спеціальностей (богослов’я, філософія, правознавство, психологія та фінанси), вступило 320 студентів (із них на денну форму навчання – 150 чоловік, на заочну форму навчання – 170 чоловік).

Навчання студентів проходитиме в нових багатоповерхових приміщеннях академії та університету за адресою м. Ужгород, вул. Гойди 4, які з благословення Блаженнійшого Митрополита Володимира придбані у власність. За даною адресою, впродовж короткого часу, також буде зведено академічний храм святих Кирила і Мефодія.

3 вересня ц.р. в академії та університеті, за участі Високопреосвященнійшого Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського, будуть проведенні урочистості з нагоди початку нового  2012 – 2013 навчального року за адресою м. Ужгород, вул. Гойди 10, (в актовому залі Закарпатської обласної кооперації).

Прес-служба УУБА – КаУ

Comments are closed.