У 9-ти цистернах потягу чопські митники виявили приховані сигарети

На митному посту «Батєво» чопські митники спільно з працівниками військової охорони залізничної станції при перевірці 66 вантажних вагонів виявили 1478 пачок сигарет, заздалегідь прихованих у пустотілих просторах 9-ти цистерн.
Потяг слідував з Казахстану в Угорщину, транзитом через територію України, з вантажами: «газ зріджений», «аміачна селітра», «лісоматеріали», «сіль кам’яна» та «технічний вуглець».

Під час митного контролю інспектори більш детально оглянули шкворневі балки залізничних вагонів-цистерн. Відтак, саме в них було приховано 147 блоків сигарет білоруського виробництва.

Зазвичай у таких випадках відсутні власники прихованих товарів та особи, причетні до їх незаконного переміщення через кордон, тому митники не складають протокол про порушення митних правил, а лише вилучають предмети правопорушення.

Нагадаємо, що подібні випадки виявлення незаконного переміщення сигарет на залізничних напрямках українсько-словацького та українсько-угорського кордонів непоодинокі.

Кмітливі порушники щоразу намагаються урізноманітнити незаконне перевезення цигарок, то у конструктивних особливостях локомотивів, то у вантажних вагонах, але на заваді стоять пильні стражі кордону, повідомила zakarpatpost.net Вікторія Сенгетовська, прес-секретар Чопської митниці.