На Закарпаття приїде Угорський державний народний ансамбль

Угорщина має намір розвивати привілейовані відносин зі своїм східним сусідом – Україною, щоб Програма Східного Партнерства наповнилася якнайбільшим і багатшим змістом, а також бажаємо сприяти зближенню та співпраці України з Європейським Союзом.

Одним із найефективніших засобів побудови двосторонніх зв’язків вважаємо проведення культурних заходів. З огляду на це, за організації Генерального консульства Угорщини у м. Ужгород протягом минулого року в Ужгороді та Львові виступив ансамбль «Гонвед» та відбулися дуже успішні концерти Угорського Державного Філармонічного Оркестру.

Угорщина створила матеріальні умови і для дуже важливої серії виступів цієї осені. З 21 до 25 жовтня 2012 року відбудеться турне Західною Україною Угорського Державного Народного Ансамблю. Найбільш видатні представники угорського фольклору виступатимуть 21 жовтня в м. Ужгороді у Закарпатському обласному музично-драматичному театрі, 22-го у м. Берегово у Берегівському міському будинку культури, 23-го в м. Івано-Франківську і 24-го у м. Львові у Львівському Національному Академічному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької, де представлять виступ під назвою «Угорська Рапсодія».

На кожен виступ Угорського Державного Народного Ансамблю Генеральне консульство запросило високопоставлених гостей з Угорщини. 21 жовтня в Ужгороді буде присутній заступник державного секретаря Міністерства Закордонних Справ Угорщини пан Мішовіц Тібор, в Івано-Франківську вітатиме публіку заступник державного секретаря МЗС пан Проле Гергель, а у Львові візьме участь у концерті державний секретар Угорського Уряду відповідальний з питань культури, пан Л. Шімон Ласло.

Генеральне консульство Угорщини у м. Ужгород сподівається, що жовтневий  гостьовий виступ Угорського Державного Народного Ансамблю справить таке ж хороше враження на закарпатську аудиторію, як і раніше витупи Ансамблю «Гонвед» та Угорського Державного Філармонічного Оркестру.

 Джерело:  Генеральне консульство Угорщини у м. Ужгород

Comments are closed.