Чопські митники вилучили на кордоні 134 кілограми бурштина

Бурштин  вилучили у громадянки України, яка намагалася у незаконний спосіб перевезти дорогоцінне каміння в Угорщину без дозвільних документів.

Заїхала 33-річна закарпатка у пункт пропуску «Дзвінкове», що на українсько-угорському кордоні, та свідомо обрала «зелений коридор». Це означало, що жінка не переміщувала товари, які підлягають декларуванню та оподаткуванню митними платежами.

Однак, на підставі аналізу й оцінки ризиків та отриманої інформації від працівників прикордонної служби щодо переміщення даною громадянкою незаконних товарів через державний кордон, транспортний засіб був виведений на смугу «червоний коридор» для більш детальної перевірки. Відтак, у ході проведеного митно-прикордонного контролю автівки виявлено у багажному відсіку та салону 5 поліетиленових мішків з речовиною природного походження коричневого кольору з різними відтінками (в фракціях від 5мм до 30мм в діаметрі), що мають ознаки дорогоцінного каміння, а саме – бурштин (133,6 кг).

За порушення встановленого порядку проходження спрощеного митного контролю, відносно громадянки України складено протокол за статтею 471 МКУ. Наразі відповідні експерти визначають оцінку вилученим дорогоцінним каменям, повідомила «НЕДІЛІ» Вікторія Сенгетовська, прес-секретар Чопської митниці.

zakarpatpost.net

Comments are closed.