Потяг “Київ-Ужгород” відтяв чоловіку руки

49-річний Павло Ківа на залізничному вокзалі міста Козятин Вінницької області потрапив під пасажирський потяг №81 “Київ-Ужгород”. Чоловік проживає в Козятині. Працював на місцевому БМЕУ №2 сторожем. Із діагнозом “травматична ампутація обох кистей рук” чоловіка доправили до реанімаційного відділення лікарні.

“Хворий у реанімації, й досі у важкому фізичному стані. Але надіємося, що до кінця тижня переведемо до звичайної палати, – розповідає лікар-травматолог Калинівської відділкової лікарні Микола Любімий. – Що з ним трапилося – не пам’ятає через шок. Привезли пацієнта у стані легкого алкогольного сп’яніння. Ми провели операцію. Робили все можливе, зшивали докупи те, що залишилося. Лівої кисті немає зовсім. На правій є тільки четвертий та п’ятий пальці, які не відомо чи будуть функціонувати. Приїжджав консультант з Вінниці. Швидше за все, в подальшому потрібно буде зробити ще низку операцій по відновленню функцій пальців”.

Свідки трагедії, які чекали на прибуття потягу, розповідають, що все сталося в лічені хвилини.

“Чоловік на велосипеді їхав через залізничні колії, – каже місцева мешканка Тетяна, яка очікувала на прибуття потягу. – Чи послизнувся, чи зачепився – впав на сусідню колію. Хотів підвестися, взявся руками за ті рейки, куди прибував потяг №81. Далі нічого не було видно. Люди по інший бік платформи почали кричати, викликали швидку та міліцію”.

gazeta.ua