В Ужгороді звітувала дитяча музична школа № 1 ім. П.І.Чайковського

Навчання музиці дітей – найголовніше завдання педагогічного колективу.

З 1945 року, а саме тоді була відкрита в Ужгороді музична школа, вона стала справжнім осередком музичної культури міста.

Педагогічний колектив робить все можливе, щоб у процесі навчання створювати зацікавленість до серйозної музики і при цьому прислуховуватись до пульсу життя, адже мистецтво є однією з форм відображення його динаміки, а не тільки орієнтиром у пошуку вічних цінностей.

Щороку юні музиканти беруть участь у обласних та міжнародних конкурсах, де показують рівень здобутих знань та виконавської майстерності.

Проникливо та чарівно прозвучали вокальні твори у виконанні Коколуса Крістіана та хорових колективів, а саме: хору учнів молодших класів (керівник Валентина Зелінка), хору учнів старших класів (керівник Олена Тимчик), а також вокального ансамблю “Перлинка” (керівник Марія Мудранинець). Із великим задоволенням були прийняті глядачами концерту виступи струнного оркестру (керівник Степан Ясниський), оркестру народних інструментів (керівник Світлана Крицька), духового оркестру (керівник Михайло Павлович), ансамблю віолончелістів (керівник Мирослав Шутко), ансамблю скрипалів молодших класів (керівник Лариса Лозова), струнного квартету (керівник Степан Ясниський) та тріо акордеоністів (керівник Сніжана Мисяк).

На високому професійному рівні прозвучали музичні твори у виконанні вихованців школи: Христини Пригродської, Олександри Свиди, Вячеслава Зайця, Святослави Ковтик, Папп Валерія, а також переможців міжнародних, багатьох обласних конкурсів та фестивалів – це Катерини Шапран, Аліни Лукачович, Захара Урсу.

Велику подяку батькам за їхнє розуміння важливості залучення дітей до прекрасного висловила директор школи Олена Охрим. Адже ким би не стали учні школи – робітниками, лікарями, юристами, бізнесменами – світ музики, в якому вони проводять дитячі роки, назавжди наснажать їх любов’ю до життя, до образного сприйняття навколишнього світу, відчуття гармонії.

Цьогорічна весна не поспішає радувати нас сонячними променями, проте виступи дитячих колективів подарували глядачам тепло і щирість майстерно виконаних творів, справжнє свято краси і музики.

Джерело: Ужгородська міська рада

Comments are closed.