Ужгородський район не поспішає віддавати землю Ужгороду

Відбулося засідання колегії Ужгородської районної державної адміністрації

Провів засідання голова Ужгородської райдержадміністрації Віктор Ледіда. Участь в ньому взяли його заступники – А.Черничко та С.Когутич, а також голова райради Михайло Фединець, міжрайонний прокурор І. Цар, перший заступник начальника райвідділу міліції О. Боднарчук.

На розгляд присутніх виносились чотири питання: про розширення території міста Ужгород за рахунок земель району; про створення служби містобудівного кадастру; про заходи щодо покращення стану пожежної безпеки та про аналіз основних показників галузі охорони здоров’я.

Усі питання активно обговорювалися учасниками засідання. Найбільша дискусія виникла навколо розробки плану, яким передбачено забудову та розширення території Ужгорода за рахунок земель кількох сільських рад району. Як зауважив Віктор Ледіда, подібні питання повинні вирішуватися спільно: «Ужгород, звісно, потребує розширення, однак рішення про те, що це відбуватиметься за рахунок району, треба було узгодити. Для врегулювання питання сільським радам необхідно подати до Ужгородської міськради юридично вмотивовані та документально підкріплені зауваження». З позицією голови райдержадміністрації погодилися всі присутні.

По кожному з винесених на порядок денний питань колегія райдержадміністрації прийняла відповідні рішення, – повідомляє Ужгородська РДА.

Comments are closed.