Стало модним одружуватися після народження дітей

[Total: 0    Average: 0/5]

490348_300Все більше пар одружуються після того, як стануть батьками. Про це кореспонденту Gazeta.ua розповіла психолог Вероніка Кравець.

“Раніше таке поняття як весілля після народження дітей нашим суспільством не сприймалося взагалі, – говорить Кравець. – Але з кожним роком особливо у Києві така тенденція стає популярною. Тепер пари не біжать до РАЦСу, коли молода через животик не влазить у весільну сукню. Шлюби укладають після хрестин”.

За словами психолога, чоловіки не поспішають вести до шлюбу вагітних дружин з багатьох причин.

“Дехто боїться самого факту, що скоро стане батьком, – говорить Вероніка. – Чоловіку треба час усе обдумати та осмислити, звикнути до думки про батьківство. Інші бояться відповідальності, не впевнені, що зможуть матеріально забезпечити дружину і дитину”.

Невизначеність і нерішучість з боку чоловіка, часто завдає багато шкоди вагітній мамі.

“Жінка не відчуває опори, не є впевненою у завтрашньому дні. Не у всіх чоловіків вистачає мужності взяти шлюб. Багато хто рве стосунки і зникає ще до того, як жінка потрапить у пологовий”.

Психолог радить жінкам не затягувати стосунки і не погоджуватися на життя у цивільному шлюбі протягом багатьох років.

Киянин Костянтин Ліцевич з цивільною дружиною Мирославою планує побратися після хрестин свого сина.

“Ми планували одружитися, коли дружина була на сьомому місяці, – згадує Костянтин. – Хотіли розписатися 15 березня. Викликали таксі, щоб їхати у РАЦС, а поїхали в роддом. Казав мені друг, щоб я з весіллям не затягував, бо прийдеться в один день з хрестинами справляти”.

Пара зустрічалася півтора роки.

“Коли у серпні Мирося завагітніла, ми стали жити разом, – каже чоловік. – Не чекали, що дитина на сьомому місяці народиться. Лікар ставив орієнтовну дату пологів на 5-7 травня. Жінка народила за 40 хвилин. Я з роддому поїхав до друзів у ресторан. Офіціанти дивувались, чого я за столиком для наречених сидів один. Думали, мене жінка в день весілля покинула”.

Взяти шлюб молодята планують після того, як породіллю з немовлям випишуть з пологового.

http://gazeta.ua

Loading...

Comments are closed.