Прокуратура офіційно: Офіцинський вимагав 43 тисячі гривень

20 травня правоохоронцями краю під час одержання понад 43 тисячі гривень неправомірної вигоди затримано проректора Ужгородського національного університету.

Встановлено, що у адмінбудинку історичного-факультету Ужгородського національного університету,  проректор  університету отримав від закарпатця неправомірну вигоду у значному розмірі в сумі понад 43 тис. грн. За цю суму 44-річний науковець обіцяв закарпатцю не ініціювати питання щодо дострокового розірвання із його дружиною-приватним підприємцем, договору оренди приміщення буфету, яке розташоване у приміщенні університету та перебуває на балансі вищого навчального закладу. Одразу після отримання цієї суми проректор був викритий на місці отримання неправомірної вигоди співробітниками УБОЗ УМВС України в Закарпатській області.

Під час огляду місця події, проведеного із застосування відеозйомки, вилучено предмет незаконної вигоди – грошові кошти в розмірі понад 43 тисяч гривень.

Слідчим управлінням  УМВС України в Закарпатської області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 14, ч. 3 ст. 368 КК України.

Підозрюваного затримано в порядку  ст. 208 КПК України.

Прокуратурою області забезпечено контроль за ходом досудового  розслідування.

Довідка:

ч.3 ст. 368. –  прийняття пропозиції, обіцянки або одержання  неправомірної вигоди службовою особою
ч.3. – діяння, передбачене частиною другою цієї статті, предметом якого була неправомірна вигода у значному розмірі, карається   штрафом   від   тисячі  п’ятисот  до  двох  тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі
на  строк  від трьох до шести років, з позбавленням права обіймати певні  посади  чи  займатися  певною  діяльністю на строк до трьох
років.

www.mukachevo.net