Восени запрацюють нові спортивні майданчики біля СК “Юність”

[Total: 0    Average: 0/5]

До кінця цього року учні Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів отримають новий зал для занять фізкультурою, а також нові роздягальні. Наступного року тут заплановане будівництво басейну.

У Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» роботи ведуться за двох напрямками. Перший, і основний, — реконструкція даху. Завершити роботи планують до настання осінньо-зимового періоду. Крім того, тут ведуться і поточні ремонти у вбиральнях та душових. Внутрішні роботи заплановано завершити до 22 серпня.

Важливим є будівництво літньої бази спорткомплексу «Юність». Згідно з рішенням обласної ради, будівля спорткомплексу передана в управління Закарпатському обласному відділенню комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

На території літньої бази вже функціонують 8 тенісних кортів. На завершальному етапі будівництво двох багатофункціональних майданчиків зі штучним покриттям. Крім того, заплановано будівництво трьох роздягалень та тренерської кімнати. Оскільки передбачається, що тут проходитимуть не лише заняття, а й змагання – на території літньої бази з’являться і трибуни для вболівальників. До 1 вересня очікується урочисте відкриття майданчиків.

Джерело: Прес-центр Закарпатської ОДА

Comments are closed.